szablon allegro
 

INDIWIDUALNY SZABLON ALLEGRO DLA TWOJEGO BIZNESU

 

Obecne czasy jasno pokazują nam, że biznesu nie da się robić bez Internetu. Jak powszechnie wiadomo, największą i najatrakcyjniejszą internetową platformą sprzedażową w Polsce jest obecnie Allegro. To właśnie w tym serwisie możemy dotrzeć do największej ilość potencjalnych klientów. Allegro w swojej funkcjonalności dla sprzedawców umożliwia formatowanie swojej oferty poprzez kod HTML i CSS. Dzięki temu możemy stworzyć efektowną aukcję dla każdego produktu. Aby jednak ułatwić sobie pracę istnieje możliwość stworzenia pewnego schematu w którym umieszczamy jedynie informacje dotyczące produktu. Potocznie nazywamy to „szablon allegro”. Należy zatem powiedzieć, że Szablon Allegro to prosta a zarazem efektowna strona internetowa promująca produkty. Niejednokrotne badania wśród klientów serwisu allegro pokazały, że atrakcyjne, treściwe, ładne i przejrzyste aukcje przyciągają większe zainteresowanie klientów.


Co zawiera nasza oferta?

Zobacz co otrzymasz korzystając z naszej oferty
 • Szablon aukcji z indywidualnym projektem, zawierającym do czterech zdjęć typu royalty-free. Oznacza to, że twój szablon będzie w 100% oryginalny i legalnie wykorzystywany.
 • Strona „o mnie” dopasowana do stylistyki szablonu.
 • Hosting szablonu na okres 12 miesięcy, po tym okresie możliwość przeniesienia na swój serwer lub przedłużenia na kolejny rok w kwocie 20zł netto.
 • Elementy szablonu dostosowane do danej branży np. boks wyświetlający kategorię, baner pokazujący promocje czy boksy informacyjne jak należy pomiarów by wybrać prawidłowy produkt.
 • Logotyp firmy/użytkownika allegro. Do wykorzystania w celach szablonu.
 • Miniaturkę twoich aukcji w formacie 400x300 w pliku „psd”.
 • Panel miniatur promujący inne twoje aktualnie trwające aukcje, na okres 12 miesięcy. Po tym okresie możliwość przedłużenia.
 • Oprawa graficzna Facebook-a.
 • Profesjonalną implementację kodu, zapewniającą szablonu prawidłowe wyświetlanie pod wszystkimi nowymi przeglądarkami oraz optymalizację grafik szablonu pozwalającą na szybsze wczytywanie aukcji.
 • Na każdym etapie współpracy gwarantujemy bezpłatną pomoc techniczną, z chęcią odpowiemy na wszelkie nurtujące pytania.
 • Fakturę VAT.

Jak wygląda przebieg realizacji?

Zobacz jak krok po kroku zrealizowany zostanie twój szablon allegro

1. PLAN

Wstępnie wymagamy zaliczki minimum 30% wartości usługi. Następnie realizację szablonu rozpoczynamy od zebrania wszystkich wymagań i informacji przesłanych od klienta.

2. PROJEKT

Uwzględniając wszystkie wymagania wykonujemy projekt graficzny. Następnie nanosimy ewentualne zmiany do momentu 100% akceptacji przez klienta.
 

3. KODOWANIE

Na tym etapie weryfikowana jest cała płatność za szablon, po czym wykupujemy grafiki i kodujemy szablon. Następnie umieszczamy go na serwerze testowym. Wdrażamy ewentualne zmiany

4. PRZESŁANIE SZABLONU

Ostatnim etapem tworzenia szablonu allegro jest przesłanie plików oraz innych informacji takich jak instrukcja, niezbędnych do prawidłowego działania.


Jaki jest koszt szablonu allegro?

Zobacz ile zapłacisz realizując u nas szablon
koszt-szablonu-allegro

Dzięki dotychczasowym licznym realizacją oraz ograniczonej ilości możliwości technologicznych ustaliliśmy stały koszt realizacji szablonu allegro. Poniżej podany koszt jest niezmienny bez względu na ilość informacji które są wymagane w szablonie oraz ilości treści produktu czy inne. 

Koszt realizacji to jedyne 324


Jaki jest czas realizacji szablonu allegro?

Sprawdź jak długo będzie realizowany twój szablon

Z uwagi na fakt, że przede wszystkim zależy nam na zadowoleniu klienta nie jesteśmy w stanie precyzyjnie określić czasu realizacji. Każdy nasz klient ma możliwość wniesienia dowolnej ilości zmian a nawet ma możliwość kompletnie odrzucić projekt co oznacza przygotowanie nowego. Z drugiej strony w branży informatycznej jak i w każdej innej branży są okresy w których realizacji jest więcej co dodatkowo wpływa na czas realizacji.

 

Zakładając jednak najlepszą możliwą opcje zarówno dla nas jak i klienta, najszybsza możliwa realizacja to 3-4 dni robocze. Czas realizacji szablonu należy podzielić na dwie części ( projekt graficzny oraz kodowanie i przesłanie szablonu ).

Czas realizacji projektu szablonu allegro lub zgłoszonych poprawek: 1-2 dni robocze
Czas kodowania szablonu allegro: 1-2 dni robocze

czas-realizacji-szablonu-allegro

Zobacz kilka ostatnich projektów

ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA?

Potrzebujesz więcej informacji lub chcesz zlecić realizację?

785 237 445


kontakt
gift-box

DODATKOWE KORZYŚCI

Zostań naszym stałym klientem i korzystaj z naszego rabatu.

-10%

*Rabat dotyczy tylko klientów którzy zakupili u nas już usługę nie wcześniej niż miesiąc temu.

Dlaczego powinieneś skorzystać z naszych usług?

Zaufaj naszemu doświadczeniu i przekonaj się sam, że wybor naszej firmy jest dobry.

TECHNOLOGIA

Dzięki indywidualnym narzędziom, jesteśmy w stanie wykonać dowolną funkcjonalność.

OCHRONA

Dajemy gwarancję na nasze rozwiązania oraz dodatkowo pomocą techniczną.

DOŚWIADCZENIE

Tworzymy projekty dla wielu początkujących firm oraz wielkich przedsiębiorst i korporacji.

PASJA

Kochamy to co robimy, każde wolne chwile poświęcamy na udaskanalanie naszej wiedzy.