SWF Łóżeczka

SZABLONY ALLEGRO

Realizacja drugiego z dwóch szablonów dla Stolarnia Folwarczna która powstały z pasji kilkanaście lat temu. Stolarnia wprost spełnia marzenia klientów.

INFORMACJE / WYMAGANIA

Wymagania stawiane przez klienta to nowoczesna, profesjonalna i efektowna grafika szablonu dorównująca jakości samemu produktowi. Poza tym obróbka zdjęć kilku produktów oraz przerobienie logo z wersji papierowej na komputerową.

WYKONANIE

Realizacja drugiego szablonu przedstawiającego łóżeczka dla dzieci przebiegła szybciej. W związku z realizacją 2 szablonów szablon nawiązuje do konkretnej grupy produktów a nie tak jak do tej pory ogólnie do profilu oferowanych produktów. Przetworzone logo do wersji elektronicznej oraz zasugerowane kolory pozwoliły nam na stworzenie bardzo delikatnego szablonu niebiesko białego. Podobnie jak w poprzednim szablonie istotne jest podkreślenie informacji iż jest to produkt Polski i ręcznie wykonany. Ponadto dodaliśmy zdjęcia w stylu 3D zbliżone do tematyki dziecięcej. Z interesujących rozwiązań, zastosowaliśmy tutaj również galerię na zasadzie najechania na zdjęcie co oszczędza sporo miejsca i daje bardzo nowoczesny i przyjemny efekt.

UDOSTĘPNIJ
INNE ZREALIZOWANE SZABLONY ALLEGRO

Dlaczego powinieneś skorzystać z naszych usług?

Zaufaj naszemu doświadczeniu i przekonaj się sam, że wybor naszej firmy jest dobry.

TECHNOLOGIA

Dzięki indywidualnym narzędziom, jesteśmy w stanie wykonać dowolną funkcjonalność.

OCHRONA

Dajemy gwarancję na nasze rozwiązania oraz dodatkowo pomocą techniczną.

DOŚWIADCZENIE

Tworzymy projekty dla wielu początkujących firm oraz wielkich przedsiębiorst i korporacji.

PASJA

Kochamy to co robimy, każde wolne chwile poświęcamy na udaskanalanie naszej wiedzy.