SWF Ławki

SZABLONY ALLEGRO

Realizacja jednego z dwóch szablonów dla Stolarnia Folwarczna która powstały z paski kilkanaście lat temu. Stolarnia wykonuje projekty od najprostszych po skomplikowane jednocześnie spełniając marzenia klientów.

INFORMACJE / WYMAGANIA

Wymagania stawiane przez klienta to nowoczesna, profesjonalna i efektowna grafika szablonu dorównująca jakości samemu produktowi. Poza tym obróbka zdjęć kilku produktów oraz przerobienie logo z wersji papierowej na komputerową.

WYKONANIE

Realizację rozpoczęliśmy od stworzenia pierwszego szablonu przedstawiającego ławki. W związku z realizacją 2 szablonów szablon nawiązuje do konkretnej grupy produktów a nie tak jak do tej pory ogólnie do profilu oferowanych produktów. Przetworzone logo do wersji elektronicznej, zasugerowane drewniane tło w połączeniu ze zdjęciem ogrodu idealnie oddaje klimat produktu. Poza tym istotne jest podkreślenie informacji iż jest to produkt Polski i ręcznie wykonany. Z bardziej interesujących rozwiązań, zastosowaliśmy tutaj również galerię na zasadzie najechania na zdjęcie co oszczędza sporo miejsca i daje bardzo nowoczesny i przyjemny efekt.

UDOSTĘPNIJ
INNE ZREALIZOWANE SZABLONY ALLEGRO

Dlaczego powinieneś skorzystać z naszych usług?

Zaufaj naszemu doświadczeniu i przekonaj się sam, że wybor naszej firmy jest dobry.

TECHNOLOGIA

Dzięki indywidualnym narzędziom, jesteśmy w stanie wykonać dowolną funkcjonalność.

OCHRONA

Dajemy gwarancję na nasze rozwiązania oraz dodatkowo pomocą techniczną.

DOŚWIADCZENIE

Tworzymy projekty dla wielu początkujących firm oraz wielkich przedsiębiorst i korporacji.

PASJA

Kochamy to co robimy, każde wolne chwile poświęcamy na udaskanalanie naszej wiedzy.