Modnie i oryginalnie

SZABLONY ALLEGRO

Realizacja szablonu allegro dla firmy prowadzących sklep z markową odzieżą. Firma specjalizuje się w sprzedaży oryginalnej damskiej oraz męskiej odzieży. Podążając za współczesnymi rozwiązaniami, firma oferuje swoje produkty online, między innymi poprzez portal aukcyjny.

INFORMACJE / WYMAGANIA

Otrzymaliśmy sporo informacji oraz elementów wymaganych na szablonie. Klient posiadał swój sklep internetowy, który miał nawiązywać do szablonu. Głównym wymaganiem szablonu były jednak jasności informacji i czytelności aukcji. Ponadto otrzymaliśmy sprzedawany produkt który od razu został wykorzystany na etapie projektu, co oddało 100% rezultat poglądowy.

WYKONANIE

Projekt szablonu został wykonany zgodnie z zalecaniami klienta. Postawiliśmy na całkowitą metamorfozę. Ciemne wprowadzenie szablonu przechodzi w przysłowiowy standard czyli czarny tekst na białym tle. Szablon został wyposażony w dodatkowe elementy jak animacja widniejąca po najechaniu na menu oraz odnośniki które zmieniają swój kolor. Poza kategoriami zarówno producentów oraz typów produktów zaprojektowane zostały elementy przekierowujące do tego samego modelu produktu jednak w innym rozmiarze czy kolorze.

UDOSTĘPNIJ
INNE ZREALIZOWANE SZABLONY ALLEGRO

Dlaczego powinieneś skorzystać z naszych usług?

Zaufaj naszemu doświadczeniu i przekonaj się sam, że wybor naszej firmy jest dobry.

TECHNOLOGIA

Dzięki indywidualnym narzędziom, jesteśmy w stanie wykonać dowolną funkcjonalność.

OCHRONA

Dajemy gwarancję na nasze rozwiązania oraz dodatkowo pomocą techniczną.

DOŚWIADCZENIE

Tworzymy projekty dla wielu początkujących firm oraz wielkich przedsiębiorst i korporacji.

PASJA

Kochamy to co robimy, każde wolne chwile poświęcamy na udaskanalanie naszej wiedzy.