BerlineX

SZABLONY ALLEGRO

BerlineX to kolejny użytkownik popularnego serwisu przedażowego, specjalizujący się się w sprzedaży wszelkiego rodzaju konsol, gier, akcesoriów, aparatów fotograficznych oraz innych urzadzeń elektronicznych.

INFORMACJE / WYMAGANIA

W przypadku wymagań tego klienta to szablon miał być wysoce estetyczny, nawiązywać do profilu sprzedawanych produktów oraz miał zawierać nowoczesne elementy typu przewijany baner. Ponadto poza typowymi elementami informacyjnymi o produkcje okreslono konieczność dodania takiego elementu jak zalety firmy. Realizacja przewidywala również stworzenie logotypu użytkownika.

WYKONANIE

Realizacja szablonu wymagała odnas przedstawienia aż dwuch projektów co rzadko się nam zdarza. W efekcie zmodyfikowaliśmy pierwszą propozycję która ostatecznie przypadła do gustu. Szablon został pozbawiony wysokiego baneru na rzecz przejścia od razu do konkretów czyli opisu produktu. Ciekawym elementem jest na pewno boks informacyjny który został zrealizowany z zagospodarowaniem dużej przestrzeni. Samo przedstawienie produku zostało typowo zaprojektowanie pod intuicyjność sklepu internetowego.

UDOSTĘPNIJ
INNE ZREALIZOWANE SZABLONY ALLEGRO

Dlaczego powinieneś skorzystać z naszych usług?

Zaufaj naszemu doświadczeniu i przekonaj się sam, że wybor naszej firmy jest dobry.

TECHNOLOGIA

Dzięki indywidualnym narzędziom, jesteśmy w stanie wykonać dowolną funkcjonalność.

OCHRONA

Dajemy gwarancję na nasze rozwiązania oraz dodatkowo pomocą techniczną.

DOŚWIADCZENIE

Tworzymy projekty dla wielu początkujących firm oraz wielkich przedsiębiorst i korporacji.

PASJA

Kochamy to co robimy, każde wolne chwile poświęcamy na udaskanalanie naszej wiedzy.